Start O nas
O nas PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 kwietnia 2009 09:38

Od wielu lat podróżujemy po Polsce, odwiedzając piękne i atrakcyjne miejsca, których u nas nie brakuje. Na początku upodobaliśmy sobie te miejscowości, w których znajdują się zamki, często piękne i okazałe, czasem zapomniane lub obrócone w ruinę. Z biegiem lat zainteresowały nas także inne perełki architektury a także zakątki o szczególnych walorach przyrodniczych.

Nasze podróże i wyprawy zaowocowały licznymi artykułami w prasie poświęconej zabytkom i turystyce, jak „Spotkania z Zabytkami”, „Zabytki", „Poznaj swój kraj”, „Polish Culture” (gdzie nasze artykuły ukazują się w obcej wersji językowej) oraz w dodatkach turystycznych do dzienników („Życie Warszawy”, „Prawo i Gospodarka”).

Artykuły i teksty naszego autorstwa od początku są bogato ilustrowane wykonanymi przez nas zdjęciami. Fotografowanie zabytków, krajobrazów, przyrody i wydarzeń jest naszą wspólną pasją.

Iza Ciechanow MG 0352Wykonane przez nas zdjęcia ukazywały się także w kolorowej prasie kobiecej jako ilustracja tekstów podróżniczych.
Przygotowaliśmy do druku i wydaliśmy serię pocztówek „Zamki Mazowsza”.

Nawiązaliśmy współpracę z wydawnictwami: Muza SA, Hachette Livre i Carta Blanca oraz WSiP i GWO. Nasze zdjęcia znalazły się w wielu przewodnikach turystycznych, albumach i podręcznikach szkolnych.


Ponadto jako podróżnicy i autorzy publikacji o tematyce turystyczno-krajoznawczej prowadzimy spotkania z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.Ja MG 3987

Byliśmy również gośćmi programów telewizyjnych i audycji radiowych, poświęconych podróżom po Polsce.


Obecnie wykonane przez nas zdjęcia są dostępne w agencjach fotograficznych East-News oraz BEW.

Wykonujemy także prace na konkretne zamówienie (obługujemy kongresy, konferencje, insentivy i wszelki inne imprezy okolicznościowe) oraz oferujemy zdjęcia bezpośrednio z naszego bogatego Fotobanku.

Nasz wybrany dotychczasowy dorobek można zobaczyć TUTAJ.


Izabela i Tomasz Kaczyńscy

Poprawiony: poniedziałek, 16 grudnia 2013 12:13